EKOR 48


Przeznaczony jest do wyrównywania typowych budowlanych podłoży mineralnych (beton, keramzytobeton, mury z silikatów i ceramiki) grubością od 3 do 50 mm oraz do wykonywania posadzek. Polecany jest do wyrównania i napraw płyt oraz podkładów betonowych, posadzek, ścian. Sprawdza się także przy wypełnianiu miejscowych  nierówności do 5cm i przy wykonywaniu spadków np. na balkonach i tarasach.

 
 
ANTOL FLEXISTAR

Elastyczna powłoka polimerowo-cementowa, jednoskładnikowa i wzmocniona włóknem, do zabezpieczania betonu i podłoży cementowych, typu C zgodnie z UNI EN-1504-2 dla zasad PI, MC, IR według UNI EN 1504-9 oraz jako elastyczna izolacja wodoszczelna pod okładziny ceramiczne, typu CM P według UNI EN 14891.Przenaczony jest do wykonywania izolacji zewnętrznych i wewnętrznych na podłożach betonowych, mineralnych, ceramicznych itp. oraz jako elastyczna izolacja pod okładziny ceramiczne wewnątrz i na zewnątrz budynków.Produkt odporny na promieniowanie UV.

 
 
EKOR 70

EKOR 70 to produkt na bazie wodnej żywicy akrylowej i specjalnych dodatków tworzący elastyczną i szczelną masę izolującą. Doskonale izoluje podłoże przed działaniem wody, wilgoci, pary wodnej w takich pomieszczeniach jak: kuchnie, łazienki, prysznice, pralnie itp. Produkt jest gotowy do użycia, przeznaczony jest do wykonywania hydroizolacji wewnątrz obiektów.

 
 
EKOR 82

Do cienkowarstwowego, dekoracyjnego, barwnego, bezspoinowego i trwałego wykończenia powierzchni ścian. Stanowi estetyczne zabezpieczenie zewnętrznych lub wewnętrznych powierzchni ścian w systemach renowacji i termorenowacji budynków. Oferowany w fakturach pełnej -.„baranek” . Po związaniu jest mrozo- i wodoodporny. Farby akrylowe, silikonowe lub silikatowe do malowania tynku dostępne są wg palety kolorystycznej producenta, inne kolory po uprzednim uzgodnieniu zamówienia. Element bezspoinowego systemu ociepleń EKOMIX na styropianie i EKOR na wełnie.

 
 
EKOR 45

Produkt przeznaczony do wykonywania napraw warstwami o grubości od 5 do 30 mm wszelkich żelbetowych konstrukcji nadziemnych i podziemnych. Doskonały do wyrównywania i nadawania spadków na wszelkich podłożach betonowych, wykonywania spadków balkonów, tarasów, reprofilacji niecek basenowych, naprawy stopni schodów, uzupełnień konstrukcji betonowych. Zaprawa może być wykorzystana jako warstwa ostateczna.

 

EKOR 43

Produkt przeznaczony do wykonywania niwelacji w grubości 2 do 20 mm na wszelkich podkładach betonowych, jastrychach cementowych. Na stwardniałej wylewce można układać: wykładziny tekstylne i gumowe, tarkett, PCV, płytki ceramiczne i panele drewniane. Produkt nie nadaje się do wykonywania jastrychów pływających.

 

SILICON DEKARSKI LAMIERA

Neutralny uszczelniacz silikonowy do uszczelniania i klejenia różnych elementów metalowych w pracach blacharsko-dekarskich. Stosuje się go również do uszczelnień obróbek blacharskich gzymsów, kominów, jak również we wszystkich podobnych pracach budowlanych wymagających trwałego, elastycznego i odpornego na czynniki atmosferyczne uszczelnienia. Jest materiałem  zaklasyfikowanym jako uszczelniacz konstrukcyjny o  najwyższej klasie F25LM wg. EN-ISO 11600:2002.

 

EKOMIX DO SIATKI

Do wykonania warstwy zbrojącej i przyklejania styropianu w systemach ociepleń, tworzy znakomite podłoże pod cienkowarstwowe wyprawy tynkarskie. Do zastosowania na podłożu z betonu, cegły, pustaków, tynków wapienno-cementowych, cementowych oraz innych typowych podłożach mineralnych. Służy również do szpachlowania i cienkowarstwowego wyrównywania powierzchni betonowych i tynkowanych. Posiada zwiększoną przyczepność i elastyczność. Element systemu ociepleń EKOMIX. Wodo- i mrozoodporny.

 

 

EKOMIX KLEJ DO STYROPIANU

Do mocowania styropianu w systemach ociepleń budynków i aranżacji wnętrz, wydajny, ekonomiczny, do zastosowań na podłożu z betonu, cegły, pustaków, tynków wapienno-cementowych i cementowych oraz innych typowych podłożach mineralnych. Element systemu ociepleń EKOMIX. Wodo- i mrozoodporny.

 

EKOR 64

Do stosowania w renowacji oraz w termorenowacji obiektów. Tworzy znakomite podłoże pod cienkowarstwowe wyprawy tynkarskie, wzmacnia i ogranicza chłonność podłoża, zwiększa przyczepność, eliminuje przebarwienia. Nakładanie wałkiem, pędzlem lub metodą natrysku na: podłoża mineralne i drewnopochodne. Wodo- i mrozoodporny.

 

TILE 350

Klej cementowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, zmniejszonym spływie, wydłużonym czasie otwartym, klasy C2TE według normy EN 12004. Mrozoodporny.
Klej jest przeznaczony do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych, terakoty, płytek gresowych, klinkierowych, kamionkowych, mozaiki ceramicznej, szczególnie zalecana do gresu porcelanowego o średnim formacie (max. długość boku płytki do 60 cm).
Wersja biała kleju może być stosowana do klejenia kamieni naturalnych o ile są nienasiąkliwe i wodoodporne, płyt żywicznych i kompozytowych (niewrażliwych na przebarwienia i odkształcenia). Do murowania luxferów.