Polecamy różnego rodzaju gotowe zaprawy klejowe do sprawdzonego systemu ociepleń Lobatherm. System ten to wygoda i szybkość w przygotowaniu materiałów i doskonałe rezultaty ociepleń każdego rodzaju budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zaprawa klejąca SKS


Zaprawa klejąca do wykonywania warstwy zbrojonej i przyklejania płyt izolacyjnych SKS oraz do przyklejania płyt izolacyjnych i wykonywania warstwy zbrojonej w systemach
ocieplania Lobatherm.
Właściwości: mineralna, hydrofobowa, duża siła klejenia, ograniczone powstawanie naprężeń i skurczu podczas wiązania, odporna na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania ultrafioletowego, zbrojona włóknami.
Zastosowanie: do przyklejania płyt termoizolacyjnych ze styropianu, jak również z
wełny mineralnej w systemach ocieplania Lobatherm, do wykonywania na równych płytach izolacyjnych Lobatherm warstwy (minimalna grubość 4 mm) zbrojonej siatką, pokrywanej następnie cienkowarstwowymi tynkami szlachetnymi, do mocowania i szpachlowania płyt z polistyrenu ekstrudowanego XPS przy ocieplaniu obwodowym ścian fundamentowych (po uprzednim uszorstnieniu płyt), do szpachlowania nierównych podłoży, do odnawiania, zbrojenia siatką i remontowania istniejących tynków.

Zaprawa klejąca W 102 do siatki i wełny mineralnej


Zaprawa do zatapiania siatki i przyklejania wełny mineralnej oraz do klejenia i zatapiania siatki z tworzywa sztucznego w systemach dociepleń Lobatherm.
Właściwości: mineralna, hydrofobowa, duża siła sklejania, nie kurcząca się, odporna na czynniki atmosferyczne.
Zastosowanie: do klejenia płyt poliestrowych, płyt izolacji cieplnej z wełny mineralnej do systemu dociepleń Lobatherm, do wypełnień i zatapiania siatki z tworzywa sztucznego (grubość warstwy przynajmniej 4 mm), do szpachlowania nierównych podłoży, do remontowania i zbrojenia starych tynków.

Zaprawa klejąca Z 102 do styropianu

Cienkowarstwowa uniwersalna zaprawa klejąca (DIN 18156) do przyklejania płyt styropianowych, elementów i akcesoriów
wykończeniowych ze styropianu oraz wszelkich innych elementów. Do wnętrz i na zewnątrz.
Właściwości: mrozo- i wodoodporna, wiązana cementem, wyśmienicie klejąca, wydajna i łatwa w użyciu, mineralna.
Zastosowanie: do wnętrz i na zewnątrz, do klejenia płyt izolacyjnych, głównie ze styropianu, na podłożach stabilnych, na cementowo-wapienne, cementowe powierzchnie betonowe oraz inne stabilne powierzchnie pozbawione zanieczyszczeń i całkowicie przyczepne.