Dakea to specjalistyczna wiedza i 60-letnie doświadczenie w zakresie projektowania, produkcji i udoskonalania okien dachowych! Daje to gwarancję, że nabywcy produktów Dakea będą z nich w pełni zadowoleni przez co najmniej 20 kolejnych lat.

Dakea ULTIMA

Okna dachowe Dakea Ultima to propozycja dla najbardziej wymagających. Ultimę wyróżniają najwyższe parametry w zakresie redukcji hałasu i wytrzymałości, 20-sto letnia gwarancja oraz dożywotnia gwarancja szyby na odporność na gradobicie.

Dakea Ultima to najnowocześniejsze okno o drewnianej konstrukcji i centralnej osi obrotu. Doskonałe parametry energetyczne i innowacyjny system redukcji hałasu znacząco wpływają na komfort i ciszę w Twoim domu.

Dzięki zastosowaniu hartowanej szyby zewnętrznej o grubości 6 mm i laminowanej szyby wewnętrznej (2×3 mm), okno Dakea Ultima jest wyjątkowo wytrzymałe. Laminowana szyba wewnętrzna pokryta powłoką odporną na rozdarcia zapewnia większe bezpieczeństwo w przypadku uderzenia lub zbicia szyby niż okno standardowe. Ultimę cechuje najwyższa klasa przepuszczalności powietrza (Class 4) oraz doskonały współczynnik przenikalności cieplnej Uw=1,2 W/m2K.

Dwie niskoemisyjne powłoki w pakiecie Comfort Glass mają podwójne działanie. Powłoka V6 odbija ciepło do wewnątrz pomieszczenia zapobiegając utracie ciepła zimą. Powłoka V9 odpowiedzialna jest za odbijanie promieni słonecznych na zewnątrz, dzięki czemu przeciwdziała przegrzewaniu pomieszczenia latem.
Dodatkowo, 3 warstwy srebra w powłoce V9 blokują ok. 80% promieni UV, które powodują blaknięcie mebli. Z kolei wyjątkowa powłoka Titan Glass z dwutlenku tytanu sprawia, że okno Ultima jest znacznie mniej podatne na zabrudzenia – co zwiększa komfort użytkowania.

Najbardziej zaawansowane technologicznie okno Dakea na rynku:
– Noise Block – Redukcja hałasu z zewnątrz o 50%
– Titan Glass – Samoczyszcząca powłoka szyby
– Comfort Glass – niskoemisyjna szyba czyli cieplej
– zimą a chłodniej latem
– Safe Guard – pakiet szybowy hartowany i laminowany
– Quick-Install – akcesoria montażowe w pakiecie
– 20 lat gwarancji

Parametry techniczne
Akcesoria
Więcej informacji

 

Dakea BEST

Okna dachowe Dakea Best to doskonałej jakości konstrukcje o podwyższonej osi obrotu, które charakteryzują się znakomitymi parametrami energooszczędności. Wraz z oknami Dakea Best dostarczany jest bezpłatnie kołnierz z folii paroprzepuszczalnej Dakea Quick Install (RUC) oraz kołnierz izolacyjny ze spienionego polietylenu (IFC). Okna te stanowią zatem najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku.


Parametry techniczne

Akcesoria
Więcej informacji