Firma TADEJ istnieje na rynku od 1996 roku. Początkowo był to jedynie sklep w naszej rodzinnej miejscowości, jednakże potrzeby polskiego rynku przyczyniły się do tego, by rozbudować naszą firmę o kolejne oddziały, aby oferowane materiały budowlane były jeszcze bardziej dostępne i jeszcze szybciej dostarczane na budowę.

Aktualnie mieścimy się w Chróscicach, Dobrzeniu Wielkim, Przysieczy oraz w Brzegu. W każdym z tych oddziałów mieści się bogato zaopatrzony sklep oraz plac składowy.

Wieloletnie doświadczenie, bardzo dobrze przygotowana kadra pracownicza oraz przemyślana i konsekwentna polityka naszej firmy pozwala nam abyśmy stawali się nowoczesnym przedsiębiorstwem, a każdy z naszych Klientów był profesjonalnie
i kompleksowo obsłużony.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w naszej branży jesteśmy świadomi Państwa potrzeb. Wychodząc im naprzeciw związaliśmy się z renomowanymi producentami aby szeroki asortyment materiałów budowlanych, instalatorskich i wykończeniowych był zawsze w najlepszej jakości.

Serdeczne zapraszamy.

Jeżeli w trakcie przeglądania niniejszych stron nasuną się Państwu jakieś pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami pod nr telefonu: (77) 40 32 475 lub adresem e-mail: poczta@tadej.pl