Wzbogacając i uzupełniając naszą ofertę polecamy Państwu wysokiej jakości gładzie szpachlowe, kleje do gazobetonu oraz zaprawy wyrównawcze firmy EURO-MIX. Kleje i tynki na medal to hasło przewodnie EURO-MIX a dzięki firmie Tadej – oficjalnemu przedstawicielowi, macie Państwo możliwość szerokiego wyboru spośród ok 30 produktów, zawsze w konkurencyjncyh cenach. Zapraszamy do kontaktu i zapytań o produkty, które nie zostały wyszczególnione.

 

Śnieżnobiała gładź gipsowa GX 01


Przeznaczona do szpachlowania powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Pozwala na uzyskanie gładkiego śnieżnobiałego podłoża pod malowanie lub tapetowanie. Właściwości: bardzo wolno wiąże dzięki czemu jest łatwa w stosowaniu. Nie kurczy się podczas wiązania, a po wyschnięciu pozwala się łatwo obrabiać.
Zastosowanie: Nadaje się do wypełniania niewielkich ubytków w tynkach i szpachlowania złącz płyt kartonowo-gipsowych. Tworzy idealne podłoże pod wszelkiego rodzaju powłoki malarskie i tapety. Gładź GX 01 można stosować na wszystkich mineralnych podłożach budowlanych, które nie są narażone na bezpośredni wpływ wilgoci.

Zaprawa klejąca do betonu komórkowego EX 9.02


Cienkowarstwowa zaprawa do klejenia każdego rodzaju bloczków z betonu komórkowego. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Właściwości: całkowicie mrozo i wodoodporna, zapobiega powstawaniu mostków termicznych. Łatwa w przygotowaniu, ekonomiczna i bardzo wygodna w użyciu. Pozwala na szybkie i czyste wznoszenie murów.
Zastosowanie: EX 9.02 to zaprawa murarska produkowana fabrycznie według projektu, do cienkich spoin (typ T) do stosowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych, w tym do: murowania ścian nośnych i działowych z bloczków betonu komórkowego oraz silikatu łączeniem na pióro-wpust oraz gładkich, do wypełniania niewielkich ubytków i szpachlowania do grubości 3 mm, stosowania w elementach budynku podlegających wymaganiom reakcji na ogień oraz wymaganiom izolacji cieplnej.

 

Zaprawa wyrównująca EX 10.01


Cementowa zaprawa służąca do wyrównywania i uzupełniania ubytków we wszelkiego rodzaju podłożach mineralnych (pionowych i poziomych) przed klejeniem płytek lub ocieplaniem, co pozwala na zmniejszenie zużycia klejów.
Właściwości: jest odporna na wpływy atmosferyczne, wodo i mrozoodporna.
Zastosowanie: EX 10.01 jest materiałem do wykonywania podkładów podłogowych na bazie cementu o grubości od 0,5 cm do 4 cm oraz do wypełniania ubytków w typowych podłożach mineralnych (beton, zaprawa cementowa, jastrych cementowy) wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych. Szczególnie poleca się użycie zaprawy EX 10.01 w celu wyrównania podłoża przed położeniem glazury na zaprawie klejącej, wykładzin dywanowych lub okładzin drewnianych i drewnopodobnych typu panele, parkiet.